První den uzavírky podjezdu

V souvislosti se stavbou takzvané „Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) – Černošice (mimo)“ začala 9. března první etapa, kdy se kvůli výměně mostního objektu zcela uzavřel podjezd pod železničním mostem v Karlické ulici. Hlavní průjezd Radotínem bude uzavřen až do 9. prosince 2020. Jedná se o silnici č. II/115 spojující Prahu s Dolním Poberouním, tj. s Černošicemi, Řevnicemi, Karlštejnem a dalšími městy a obcemi.

Upozorňujeme na změny v dopravním značení, kdy je mnohdy změněna i přednost v jízdě, první den uzavírky pomáhají řídit dopravu příslušníci státní i městské policie. I přes upozornění se v ranní špičce tvořily kolony na křižovatkách pod Korunou a v Prvomájové. Žádáme proto všechny řidiče, kteří Radotínem potřebují pouze projíždět, aby využili širší objízdné trasy a Radotínu se pokud možno vyhnuli. Dnes dopoledne je na radnici svoláno mimořádné jednání k dopravnímu opatření. O jeho výsledcích vás budeme informovat.

1. den uzavírky podjezdu v Karlické ulici, 9.3.2020 1. den uzavírky podjezdu v Karlické ulici, 9.3.2020 1. den uzavírky podjezdu v Karlické ulici, 9.3.2020 1. den uzavírky podjezdu v Karlické ulici, 9.3.2020
Vloženo: 09.03.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 823 x
Vytisknout