OTÁZKY A ODPOVĚDI

Vážení občané, dovolujeme si vás upozornit, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované dotazy vztahující se ke stavbě „Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) – Černošice (mimo)“, jejímž investorem je Správa železnic, státní organizace, nikoliv Městská část Praha 16. Příspěvky urážlivé, vulgární, rasistické, obsahující komerční sdělení, porušující platné právní normy ČR či obecné etické normy zodpovídány nebudou. Děkujeme za pochopení.
Téma Řadit podle data
Obsahuje text:

Vložit otázku do tohoto tématu

*
*
*
 
*

Otázky k tomuto tématu


 • Otázka: Rekonstrukce trati Ke Zděři (Kosová 03.06.2020 17:01) – Optimalizace železnice
  Dobrý den, chtěla bych zeptat, v jakém rozsahu bude probíhat optimalizace železniční trati od stadionu na konec ulice Ke Zděři (Na Rymáni). V I. Etapě se zde trať ještě neměla optimalizovat a v současnosti tam však nějaké práce probíhají. Bude se zde realizovat i protihluková stěna? Děkuji
  • Odpověď: (Eva Javorská) 04.06.2020 12:47)
   Dobrý den,
   na Váš dotaz odpovídá II. místostarosta Milan Bouzek: Stavba Optimalizace železniční trati, která v současnosti probíhá, končí u podchodu pod železnicí u starého sídliště (na začátku fotbalového stadionu) a součástí této stavby jsou i protihlukové stěny. Protihlukové stěny za podchodem směrem k Rymáni jsou součástí další stavby, která se nyní připravuje.
 • Otázka: 30 v ulici Na Betonce (Filip Řehoř 08.03.2020 21:55) – Optimalizace železnice
  Dobrý den, šlo by osadit sníženou rychlost na 30 km/h, tak jak je v Prvomájové i u nás v ulici Na Betonce - jednosměrná část? Jedná se o ulici, která obvykle tak velkým provozem netrpí a myslím, že třicítka tu vypadla pouze nedopatřením. Děkuji!
  • Odpověď: (Eva Javorská) 09.03.2020 15:39)
   Dobrý den,
   děkujeme za Váš podnět. Dnes se na radnici konala schůzka kvůli dopravním opatřením a jedním z bodů bylo umístění značky omezující rychlost na 30 km/h do ulice Na Betonce.
   Přeji krásný den
   Eva Javorská


Vloženo: 31.10.2019   |   Zveřejnil: Admin Admin---0 ; Přečteno 1506 x
Vytisknout